Brňák brněnský

Říci málo slovy hodně je znakem velkých duchů, právě tak jako mnoha slovy neříct nic je znakem těch druhých...

" Šukomilky ''



Následující řádky nebudou o příslušnicích nejstaršího ženského řemesla, ani o náruživých ženách ( nymfomankách), které mají tak rády lásku s partnerem, že je skoro nikdy '' nebolí hlava '' , ale o nepříjemném hmyzu – malých mušičkách – Octomilkách.

Tyto malé mouchy mají rády ocet, rozkrojené ale i zahnívající ovoce, citróny. Boj s nimi je velmi těžký. Někdo používá klasické mucholapky, jiný spreje. Účinný je i boj se speciální pastí. Ve sklenici s vodou a octem je ve víčku jen malý otvor, aby mohly mušičky vlétnou jen dovnitř, nikoliv už ven.
Octomilky dokáží velmi znepříjemnit život. I ti nejlepší herci a '' hérky '' filmů pro dospělé musejí při '' sexuálním apetitu '' malých mušek blednout závistí. A jak rychle se množí !
Když jsem potkal bývalého kolegu Václava s jeho přítelkyní Miluškou, které se
( ne ) zapalují lýtka :-), tak o protivných muškách mluvili skoro celou naši společnou cestu brněnskou šalinou. Tak jsem se raději při první vhodné příležitosti rozloučil a vystoupil.

Úplně ale souhlasím s návrhem Vaška a Milušky na to, aby tyhle mušky byly přejmenovány na '' šukomilky '' , což je nejvýstižnější název.
Poznatky vědy je opravdu nutno často upřesňovat ! :-)


Brňák brněnský


13.03.2019 15:50:23 | Autor: Jiří Ramík


<< úvod

© 2007 copyright - Zásobování a.s, © copyright - relevantní autoři článků, šablona: blog.txt.cz

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se