Brňák brněnský

Říci málo slovy hodně je znakem velkých duchů, právě tak jako mnoha slovy neříct nic je znakem těch druhých...

Jak se ženám (ne)zapalují lýtka :-)


Máme z celého světa nejpěknější ženy a dívky. Né, že ne !

Potkal jsem se s bývalým kolegou z práce – Václavem. Hned se chlubil, že má nový objev. V brněnské šalině viděl mladou, pěknou ženu, jak stále něco “ datluje “ do mobilu. Měl den D, tak neměl problém s ní navázat oční a posléze i slovní kontakt. Pochválil jí oblečení ( trochu přistřižené kalhoty ), které s bundou velmi pěkně ladily. Ocenil také pěknou vizáž mladé slečny ( a speciálně krásný kukuč ) a podotkl, že v tomto modelu je vidět i to, zda se majitelkám kalhot “ zapalují lýtka “. :-)

Slečna prý trochu znejistěla. Její lýtka, jak Vašek říkal, měly stále stejnou barvu. Zato ale ve tváři se slečně objevil krásný ruměnec. A pak, že nemáme krásné i cudné slečny ! Je jich ale bohužel - i v našich krajích – jako šafránu. Václav nezaváhal, vyměnil si s novým objevem číslo a měli už několik velmi vydařených schůzek, při kterých si vypnuli svoje mobily.

Rozhovor byl pro mne dobrou inspirací. Čekám proto, kdy budu mít v kondiciogramu – jako Luděk Sobota - TOP dny :-) a díky tomu získám také mladou krásnou přítelkyni, jako Vašek.

Kouzlo osobnosti, vtipný, milý přístup může být – někdy i v nynější době! – důležitější, než tučné osobní konto. Ovšemže pouze jen když slečna není
“ zlatokopka “ …


Brňák brněnský


20.02.2019 16:29:54 | Autor: Jiří Ramík


<< úvod

© 2007 copyright - Zásobování a.s, © copyright - relevantní autoři článků, šablona: blog.txt.cz

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se