Brňák brněnský

Říci málo slovy hodně je znakem velkých duchů, právě tak jako mnoha slovy neříct nic je znakem těch druhých...

To nešťastný prkýnko !


Nemám teď na mysli skateboard ani snowboard, ale záchodové prkýnko, které je nyní tak často „ jablkem sváru “ většiny potomků Adama a Evy.

Lidé jsou stále rozmazlenější a spovykanější.To se týká pochopitelně i záchodu. Dříve – hlavně na vesnici – takovéto problémy neřešili.K dispozici byla mnohdy pouze „ kadibudka “. Její používání v třeskutých mrazech bylo možno směle označit i za „ sportovní výkon “. Dnešní mladí by k tomu nejpíše řekli: „ To bylo hustý “. ( S úplně jiným významem).

Kolik dokonce i velmi klidných žen dokáže vytočit přímo k nepříčetnosti jenom to, že si musí prkénko na WC sklopit z vertikální - základní polohy - :-) do horizontální polohy.
Takoví Japončíci maj úplně jiné problémy a spory. Ti se prý zase hádají o to na kolik stupňů má být záchodové prkýnko vyhřívané … ( Je vidět, že před Evropany mají náskok opravdu skoro ve všem ).
Problém muži, ženy a společné WC v bytě také řešil Bolek Polívka v jednom talk – show. A vtipně ho uzavřel svou úvahou. Muži to mají i v tomhleto ohledu těžší. Když jdou na záchod,tak se dopředu musejí rozhodnout, zda půjdou na
„ malou “ - na „ mušli “, nebo na „ velkou “ - do kabinky.To ženy jdou hned do kabinky, dají si prkénko do horizontální polohy posadí se …. a uvidí o co si tělo řekne.

V rodině jednoho mého kolegy z práce ( ve které panuje tvrdý matriarchát ) spor o prkýnko měl velmi překvapivé rozuzlení. Na WC – i když jsou v jejich rodině tři mužský – je prkýnko stále v horizontální poloze.Akorát v místnosti kam chodil vždy i císařpán pěšky přibyla pánská „ mušle “.

A pak, že jsou ženy „ slabší pohlaví “...


Brňák brněnský
01.08.2012 01:02:28 | Autor: Jiří Ramík,


<< úvod

© 2007 copyright - Zásobování a.s, © copyright - relevantní autoři článků, šablona: blog.txt.cz

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se